Aleja Lipowa 4
48-250 Głogówek
77 437-33 -13
77 437-33 -22
info@hotelsalve.pl
www.hotelsalve.pl
NIP 755 167 79 72
REGON 161451692

Zasmakuj

razem z nami

Restauracja Al'a carte Odkryjcie Głogówek wszystkimi zmysłami.

Restauracja, w której zaspokoisz swój największy głód i rozsmakujesz się w kuchni regionalnej. Słyniemy z pysznej śląskiej kuchni, ale serwujemy też potrawy z innych regionów.

Czar „małego Berlina”

Restauracja ma przytulne i klimatyczne wnętrza. Czerpiemy z historii Głogówka garściami, dlatego na ścianach znajdują się jego dawne fotografie. W wystroju nawiązujemy do winiarstwa, które jest ściśle związane z Głogówkiem! Pisał o nim w swej pieśni Głogóweckie wino już Oskar Kolberg. To właśnie dzięki nam kiście winogron znalazły się w herbie Głogówka!

Przysmak

Naszym lokalnym przysmakiem jest również kapusta, której pola powstały w tych okolicach już w XVI w.! W 1750 r. nasze miasto w jednym z wierszy zostało nazwane kapuścianym Głogówkiem.

Ekologiczne składniki

Wszystkie nasze posiłki są przygotowywane z ekologicznych i naturalnych produktów pochodzących od lokalnych gospodarzy, co jest gwarancją świeżości. Zależy nam na wspieraniu naszej społeczności. Przyjazd do naszego miasta nierozerwalnie wiąże się ze spróbowaniem najlepszej roladki z dzika nadziewanej borowikami!

Latem mogą Państwo zjeść posiłek, delektując się zielenią i wsłuchując w szum fontanny, a zimą ogrzać się przy blasku kominka, popijając do posiłku któreś z naszych win.

Dla nas goście są najważniejsi, dlatego zapraszamy do rozsmakowania się w naszym regionie.

 

Menu sezonowe

 

Atrakcje w okolicy Atrakcje w okolicy