Aleja Lipowa 4
48-250 Głogówek
77 437-33 -13
77 437-33 -22
info@hotelsalve.pl
www.hotelsalve.pl
NIP 755 167 79 72
REGON 161451692

Hotel

Odpocznij

razem z nami

Witamy w Hotelu Salve Zatroszczymy się o Twój spokój i komfort

Hotel Salve znajduje się w samym sercu historycznego Głogówka. XIX-wieczna rezydencja w stylu szwajcarskim, w której mieszczą się hotel i restauracja, to miejsce szczególne, o fascynującej historii nadającej jej nutki tajemniczości i niepowtarzalnego uroku. Dzięki adaptacji i remontowi zyskała zupełnie nowe oblicze - stała się ostoją dla gości ceniących połączenie nowoczesności i bogatej tradycji.

W kilka kroków od hotelu

Hotel położony jest przy Alei Lipowej nastrajającej do spacerów przy kojącym szumie drzew. Już po kilku minutach dotrzemy w ten sposób do rynku z klimatycznymi kamieniczkami i górującym nad miastem ratuszem oraz wieżą klasztorną franciszkanów. W drugim kierunku aleja zaprowadzi nas do zabytkowego dworca z 1877 r., na którym wysiadł Otto Bismarck i nazwał Głogówek, miasto wież, małym Berlinem. Przez wąskie uliczki Głogówka przewija się duch minionych epok. Tutejsze mury słyszały przecież pierwsze dźwięki IV Symfonii Beethovena.

Wyślij zapytanie

 

 

Zachęcamy do zapoznania 

się z cennikiem

Salve to po łacińsku witamy, otwartość i gościna są dla nas najważniejsze.

Indywidualny charakter pokoi

Do dyspozycji naszych gości każdy pokój to odrębna historia. W każdym zaplanowaliśmy odmienny klimat i wystrój. Łączymy nowoczesne rozwiązania, udogodnienia z tradycją i odwołaniem do naszej bogatej historii. A wszystko to z zachowaniem najwyższego standardu. Każdemu z pokoi uroku dodaje odmienny widok z okna - zieleń i piękny ogród koją zmysły.

Gwarancja spokoju eko

Troszczymy się o relaks i odpoczynek naszych gości. Oprócz najwyższego standardu mamy też specjalną ofertę dla tych, którzy zjawiają się tu, by zupełnie oderwać się od cywilizacji i zaznać zdrowego odpoczynku. Właśnie dla nich przygotowaliśmy pokoje EKO. Nie znajdziesz tu rozpraszających i mających zły wpływ na nasze samopoczucie urządzeń elektromagnetycznych. To idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie ciszę i wygodę lub szukających oderwania od zgiełku dużych miast.

Przysmak Głogówka na talerzu

W hotelu znajduje się restauracja znana w regionie ze swoich przysmaków. Będąc w Głogówku, nie można nie spróbować naszej roladki z dzika nadziewanej borowikami! Rozpływa się w ustach i jest naszą specjalnością.

Nasze pokoje

Pokój Classic LUX
  2 osobowy
klimatyzowany
500 zł
Apartament
  2 osobowy
600 zł
Pokój Eko
 1 sobowy
bez urządzeń elektrycznych
320 zł

Opinie naszych Klientów

     
My wedding party gonna be in hotel Salve i am very happy . This hotel i very nice and good standard.
Mark
     
Wszystkim, którzy zamierzają zatrzymać się w Głogówku, polecam hotel SALVE oraz restaurację. Bardzo dobra obsługa, mili i rzeczowi właściciele.
Grażyna Marasek
     
Przytulny hotel, ładny wystrój, bardzo miły personel, otwarty na potrzeby Gości z małymi dziećmi. Dobre śniadania. Ogólnie bardzo fajnie, polecam.
Arek Obarowski
     
Spędziłam z mężem kilka dni w Hotelu Salve, miejsce jest naprawdę bajeczne i romantyczne, usytuowane wzdłuż pięknej alei.. Obsługa bardzo miła, jedzenie pyszne. Polecam wszystkim.
Plesniarski Magdalena i Witold
Atrakcje w okolicy Atrakcje w okolicy